Кошик
Немає відгуків, додати
EXTREME-SportS
+380987585874

Шолом Alpinestars Red/White Supertech M8

  • Закінчується
  • Код: 8300819-191-2X

14 100 грн.

+380987585874
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шолом Alpinestars Red/White Supertech M8
Шолом Alpinestars Red/White Supertech M8Закінчується
14 100 грн.
+380987585874
Купити

Опис

Шолом Alpinestars Red/White Supertech M8

На початку проекту шолома M8 використовувалася філософія продукції Alpinestars і був поставлений ряд конкретних цілей: створити найсучасніший, захисний і поліпшує характеристики шолом. Основна мета: захист - створити максимально ефективний захист. Друга мета: забезпечити відмінну вентиляцію, комфорт та знизити вагу.

Підхід Alpinestars до створення передових технологій в Supertech M8 заснований на глибокому досвід більш ніж п'ятдесятирічного досвіду інновацій світового класу в усьому спектрі автоспорту і, в особливості, на його глибокої прихильності мотокросу. Як і у випадку зі всіма іншими категоріями технологій, освоєних Alpinestars, створення нового, дуже складного продукту вимагає спеціального досвіду, ноу-хау і плану проекту, очолюваного кращими фахівцями в області розробки засобів захисту.

Тому був створений відділ розробки шоломів Alpinestars, якому було доручено дослідити і розробити найбільш захисний і зручний шолом для мотокросу. Мета полягала в тому, щоб дозволити гонщикам розсунути межі продуктивності, використовуючи вселяють впевненість технології безпеки, зменшене розподіл ваги для мінімізації м'язових зусиль в шиї, плечах і спині, а також поліпшені фізіологічні та когнітивні характеристики завдяки надзвичайно добре підігнаний і добре вентильованої конструкції. оптимізація комфорту під час їзди.

Дизайн відповідає філософії Alpinestars і поділяє характерні риси з іншими продуктами в портфоліо; гладкий, привабливий, обтічний профіль, без будь-яких зовнішніх каналів і елементів, які можуть діяти як точка навантаження при ударі або порушити загальну цілісність конструкції. Кривизна поверхні сприяє зменшенню тертя при ударі, забезпечуючи відхилення і найбільш ефективну передачу енергії для захисту голови вершника від прямої сили, що впливає на череп і відноситься до шиї і хребта. Отвір призначений для розміщення різних захисних окулярів, а вентиляційні отвори в корпусі розташовані так, щоб забезпечити максимальну ефективність вентиляції.

БУДІВНИЦТВО

• В конструкції оболонки використовується передова технологія формування з комбінацією мультикомпозитов: однонаправлений вуглецевий композит з арамідним шаром, що забезпечує значну радіальну міцність навколо оболонки, запобігає стиск, але допускає контрольоване відхилення для зниження переданої енергії удару і забезпечення критичної захисту від проникнення .

• Ця комбінація шарів забезпечує ще більш високі характеристики завдяки зв'язці епоксидною смолою, яка забезпечує найкращу можливу міцність і раціональне використання енергії; обмежений прогин зовнішньої оболонки означає, що енергія поширюється ширше і краще поглинається футеровкою з пінополістиролу.

• Результат унікального процесу укладання оболонки, використаного в конструкції S-M8, забезпечує надзвичайно ефективний захист від ударів. Завдяки повністю обладнаному випробувальному центру для випробувань шоломів в Центрі розробок Alpinestars Racing, програма вичерпних досліджень ударів призвела до того, що Supertech M8 повернув характеристики лінійного і похилого удару, які значно покращилися порівняно з поточними стандартними обмеженнями, регульованими нормами шоломів. Для прямого, лінійного удару з середньої величиною 41% і для кутового прискорення, похилого, ударні характеристики в середньому на 48%.

• Конструкція футеровки Supertech M8 в поєднанні з оболонкою забезпечує високоефективне управління енергією удару.

• S-M8 в чотирьох анатомічних розмірах корпусу. Конструкція корпусу Supertech M8 оптимізована для забезпечення найкращої відповідності чотирьох розмірах. Розміри корпусу бувають маленькі, середні, великі і дуже великі, щоб забезпечити правильну посадку райдерів, що не тільки підвищує комфорт, але, що найбільш важливо, підвищує ефективність шолома при ударі.

• Конструкція футеровки Supertech M8 в поєднанні з оболонкою забезпечує високоефективне управління енергією удару.

• Сформований з EPS полімеру різної щільності, енергопоглинаючий шар створює профіль внутрішнього шолома, який поглинає ударні сили, розсіяні по зовнішній оболонці в точці удару, і забезпечує форму, що забезпечує щільну і зручну посадку.

• Характеристики поглинання енергії у S-M8 суттєво покращено за рахунок конструкції з чотирьох частин, що дозволяє готувати полімер певної щільності для різних зон навколо підкладки шолома. Поліпшуються не тільки енергоефективність, але і зручність і комфорт.

• Запатентована система регулювання висоти і кута установки A-образної головки.

• Supertech M8 включає в себе запатентовану систему, що дозволяє точно налаштувати шолом згідно з установленими гонщика по висоті і куту, під яким шолом сидить на голові. Ця унікальна технологія дозволяє створювати сверхспециальные налаштування, які можна адаптувати до типу їзди і перевагам гонщика.

• З допомогою микрорегулируемой підкладки, яка з'єднана з внутрішньою оболонкою шолома, можна піднімати або опускати шолом, а також нахиляти шолом вперед або назад.

КЛЮЧОВА ОСОБЛИВІСТЬ

• Унікальна запатентована система відкриття козирка - ще один ключовий атрибут конструкції Supertech M8.

• Відкриття козирка - ключова частина загальної захисту шолома і основний вплив на відмітний гладкий дизайн зовнішнього профілю оболонки.

• Компанія Alpinestars розробила унікальну систему розблокування козирка, яка, забезпечуючи надійну фіксацію кріплення на місці для їзди по екстремальній місцевості і в будь-яких дорожніх умовах, забезпечує точно необхідний рівень опору, щоб гарантувати, що козирок від'єднується від корпусу шолома, якщо він зазнає значного удару - під будь-яким кутом.

• Механізм розблокування козирка S-M8 розроблений, щоб уникнути недоліків, властивих іншим типам систем кріплення. Збереження цілісності корпусу життєво важливо для безпеки, а з урахуванням можливості різноспрямованих сил, що впливають на козирок, поділ у критичній точці навантаження знижує потенційно небезпечні важелі і прискорення обертання, які призводять до травм шиї та хребта гонщика.

• Вентиляція - ключова особливість Supertech M8.

• Тести на теплові карти призвели до створення спеціально розроблених повітроводів, які створюють позитивний потік в шолом над головою вершника і навколо неї, підвищуючи комфорт під час їзди і знижуючи теплове навантаження в екстремальних умовах.

• Дизайн козирка S-M8 також є невід'ємною частиною системи вентиляції, оскільки він профільований так, щоб направляти потік повітря, діючи як канал для концентрації і згладжування потоку в кожух. Конструкція лайнера Supertech M8 сформована так, щоб оптимізувати напрямок повітряного потоку навколо голови гонщика, перш ніж він буде виведений з S-M8 через задні вихлопні отвори, щоб забезпечити підтримання позитивного тиску з постійним потоком повітря під час їзди.

• Сумісність з системами гідратації.

• Конструкція підкладки шолома Supertech M8 включає канали, які дозволяють вставляти трубку з обох боків корпусу. Ця функція ретельно протестована райдерами Alpinestars і райдерами ендуро, що дозволяє зручно встановлювати і підключати до системи гідратації.

• Комфортна внутрішня підкладка.

• Знімний чохол для підкладки можна прати, внутрішня частина з тканини Cool-Max і антибактеріальна пряжа для тривалого збереження свіжості та швидкого сушіння між сесіями катання.

• Поверхні шолома можна мити з покриттям TPE для поліпшення догляду та збільшення терміну служби.

• Додатковий набір підкладок для щоки зі збільшеною товщиною + 5 мм, для більш щільної регулювання - купується окремо.

ЗАХИСТ

• Захист ключиці - важлива особливість конструкції базового профілю корпусу шолома Supertech M8.

• Підстава S-M8 було сформовано так, щоб створити рельєфну секцію, де нижній профіль піднятий, щоб очистити ключицю (ключиця). Крім того, в області базової накладки, де вона знаходиться над ключицею вершника, знаходиться подушка, поглинаюча енергію; більш гнучка гумова секція, яка допускає відхилення при контакті з ключицею.

• Подбородочная поперечина Supertech M8 виготовлена з поліпропілену, який за рахунок деякого бічного відхилення додатково покращує захист ключиць від ударів.

• Механізми захисту від зіткнень також є ключовою особливістю конструкції Supertech M8, забезпечуючи швидке та безпечне втручання, якщо гонщик постраждав від сильного удару.

• Система захисту від різноспрямованих ударів: MIPS.

• MIPS вбудований в Supertech M8 для зменшення енергії обертального руху, яка впливає на шолом, викликаючи передачу в мозок руйнівної сили обертання.

• У шолом Supertech M8 між комфортним набивним шаром і енергопоглинаючий оболонкою з полімеру різної щільності включений шар ковзання з низьким коефіцієнтом тертя. Коли енергія впливає на шолом, викликаючи обертальну силу, шар MIPS дозволяє переміщення внутрішнього абсорбуючого шару, щоб погасити і перенаправити енергію, перш ніж викликати значний стрес прискорення для мозку. Це усуває причини травм головного мозку, наприклад струс мозку.

• Система аварійного скидання (ERS).

• Бічну підкладку S-M8 можна ефективно і безпечно зняти, в той час як шолом все ще знаходиться на голові гонщика, щоб полегшити зняття для підтримки колійного персоналу та медичного персоналу.

• Supertech M8 також спроектований таким чином, щоб система надування шолома «Eject» могла бути вбудована у внутрішню корону корпусу.

• Поряд з видаленням прокладки ERS, «Eject» дозволяє негайно зняти шолом, не створюючи навантаження на хребет гонщика.

• Ремінець для підборіддя: ширше, ніж потрібно для сертифікації: 26 мм для комфорту, виготовлений з тканини поліефірної пряжі для створення м'якого відчуття «руки» і надійно з'єднується з подвійним D-подібним кільцем.

• Вага: зменшений за рахунок конструкції, що дозволяє захисту Supertech M8 бути кращою в своєму класі.

• Вага є одночасно чинником, що впливає на ходові якості і безпека в шоломі, і щоб гарантувати, що S-M8 пропонує максимальне поліпшення характеристик зниження ваги, вибір матеріалу, підготовка і конструкція шолома були ретельно проаналізовані з точки зору ваги, міцності і енергії. вбираючі властивості і строгий аналіз всіх компонентів, використовуваних в обробці Supertech M8.

• Вага S-M8 складає 1300 м для розміру Medium (ECE) і 1360 г для розміру Medium (DOT).

• Сертифікати Supertech M8.

• Версії шоломів Supertech M8 відповідають як сертифікації DOT, так і омологації ECE для використання у всьому світі.

• Стандарт DOT 218 наказує особливу захист від ударів по маківці області шолома, і, отже, для ринків США та Канади Supertech M8 буде мати технологію, яка значно перевищує мінімальні вимоги безпеки.

 

Інформація для замовлення

  • Ціна: 14 100 грн.